108 okul servisi denetlendi

Can ve mal kayıplarına neden olan trafik kazalarının engellenmesine yönelik çalışmalarına devam eden Edirne İl Jandarma Komutanlığı Trafik Jandarması tarafından 2023-2024 yılı eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte 39 okulda taşımalı eğitim gören öğrencileri taşıyan 108 okul servis aracı denetlendi.

Edirne İl Jandarma Komutanlığı Trafik Jandarması can ve mal kayıplarına neden olan trafik kazalarının engellenmesine yönelik kontrol, denetim ve bilgilendirme çalışmalarına devam ediyor.  Yine çalışmalar kapsamında 11 Eylül tarihinde 2023-2024 yılı eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla, Edirne İl Jandarma Komutanlığı Trafik Jandarmaları tarafından sorumluluk bölgesinde bulunan ve 39 okulda taşımalı eğitim gören öğrencileri taşıyan 108 okul servis aracı kontrol ve denetime tabi tutuldu. Ayrıca eğitim ve öğretim yılında herhangi bir üzücü olaya meydan vermeden eğitim ve öğretimin devam edilmesini sağlamak amacıyla bilgilendirme faaliyeti yapıldı.

Yapılan açıklamada; “Trafik kazalarının engellenerek can ve mal kaybının önlenmesi ve güvenli bir trafik akışının sağlanmasına yönelik kontrol, denetim ve bilgilendirme faaliyetlerine, yine halkımızın desteği ile daha da güçlü ve kararlı bir şekilde aralıksız olarak devam edecektir” ifadelerine yer verildi. Haber Merkezi

servis 1 | Edirne Ahval Gazetesi
108 okul servisi denetlendi | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!