9 saat elektrik kesintisi!

Edirne merkez ve Havsa’ya bağlı birçok bölgede, 28 Ocak Pazar Günü saat 09.00’dan 18.00’e kadar TREDAŞ tarafından gerçekleştirilecek olan yeni tesis elektrik dağıtım merkezine mevcut tesislerin irtibat çalışmaları nedeniyle, toplam 9 saatlik elektrik kesintisi yaşanacak.

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) tarafından 28 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek olan ve saat 09.00’dan 18.00’e kadar toplam 9 saatlikyeni tesis elektrik dağıtım merkezine mevcut tesislerin irtibat çalışmaları sebebiyle, Edirne Merkez ve Havsa’ya bağlı bölgelerde birçok noktaya elektrik verilemeyecek. Elektrik verilemeyecek bölgeler ise şu şekilde:

Edirne Merkez ilçeye bağlı Karakasım, Orhaniye, Sazlıdere, İskender ve Köşen Köyleri ile Havsa ilçe merkezi ile Tayakadın Köy arasında kalan diğer tesisler çalışma süresince enerjisiz kalacak. Edirne İli Havsa’ya bağlı Cumhuriyet Mahallesi Bölgesinde Kalan Kilim Mensucat Fabrika Tesisleri, Havsa İlçesi Varoş Mahalle Bölgesinde kalan; Uzunköprü Yolunda Kalan Akaryakıt İstasyonu Akhayat Tekstil, Hanedan Besi, Desa Konfeksiyon, Havsa Belediyesi Atık Su Tesisleri, Kolin İnşaat Hızlı Tren Yol Şantiye Tesisleri, Edirne İstikameti Satürn Giyim TİC. A.Ş., Hasan Demir Zirai Depo Tesisleri, Cemil Demir tesisleri çalışma süresince enerjisiz kalacak. Havsa’ya bağlı Yeni Mahalle bölgesinde kalan; Ayka Madencilik, Avrasya Hayvancılık Tesisleri çalışma süresince enerjisiz kalacak. Havsa’ya bağlı Oğulpaşa, Abalar, Azatlı Köyleri ile bu istikametteki diğer tesisler çalışma süresince enerjisiz kalacak. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu