AB Başkanlığından Edirne’de ortaklık forumu

Bulgaristan-Türkiye Sınır Ötesi İşbirliği Programı kapsamında Avrupa Birliği Başkanlığı tarafından Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi’nde bilgilendirme ve ortaklık forumu etkinlikleri gerçekleştirilecek.

Avrupa Birliği Başkanlığı’nın Ulusal Otorite görevini yürüttüğü Bulgaristan-Türkiye Sınır Ötesi İşbirliği Programı kapsamında “Daha yeşil ve düşük karbonlu Avrupa” önceliği çerçevesinde, Çevre Dostu Sınır Ötesi İşbirliği Çağrısı altında 23 ve 24 Ocak 2024 tarihlerinde Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi’nde iki ayrı etkinlik düzenlenecek.

Bölgedeki KOBİ’lerin enerji verimliliği ve kaynakların verimli kullanıldığı döngüsel ekonomiye geçiş konularında hazırlayacakları projelere söz konusu programdan tahsis edilecek fonlardan etkin bir şekilde yararlanabilmesini sağlamak amacıyla Avrupa Birliği Başkanlığınca düzenlenecek etkinliğe bölgedeki tüm KOBİ’ler davet edildi.

Etkinlik kapsamında 23 Ocak 2024 tarihinde Bilgilendirme Günü; 24 Ocak 2024 tarihinde ise Bulgaristan’dan da çeşitli KOBİ ve işletmelerin katılacağı, hazırlanacak projelere ortak bulunabilmesine destek olmak amacıyla da bir Ortaklık Forumu düzenlenecek.

23 Ocak tarihinde düzenlenecek olan bilgilendirme günü için katılımcı kaydı; https://docs.google.com/forms/d/1h1PBh8JAXX4Yvi6ifQqnVtwgLXkd4Sy1gzMkf_FM1JA/viewform?edit_requested=true#responses bağlantısından, 24 Ocak 2024 tarihinde Edirne Balkan Kongre Merkezinde düzenlenecek olan Ortaklık Forumu için ise; https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdYHbcmBNY7DmFH7hWwKxobVtAhygzYudhp1VzoS_NrfM1JAA/viewform adresinden en geç 19 Ocak 2024 tarihine kadar kayıt yaptırılabilecek. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!