Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne atama

Aile ve Sosyal Hizmetler Edirne İl Müdürlüğü görevine, Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararıyla Harun Tohumcu getirildi. Tohumcu, 2023’ün Kasım ayında Kırklareli İl Müdürlüğü görevine getirilen Bilgin Özbaş’ın yerine, Aile ve Sosyal Hizmetler Edirne İl Müdürlüğü görevine vekalet ediyordu.

Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan atamalar hakkındaki karar, bugün Resmi Gazete’de yayımlandı. 2023’ün Kasım ayında Kırklareli Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne atanan Bilgin Özbaş’ın ardından, müdürlüğe vekalet eden Edirne Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Harun Tohumcu, Cumhurbaşkanlığı kararıyla Edirne İl Müdürlüğü görevine getirildi.

HARUN TOHUMCU KİMDİR?

1977 yılında Erzurum Pasinler’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Erzurum ilinde tamamladı. Çanakkale Çan İmam Hatip Lisesinden mezun oldu. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olduktan sonra 1997 yılında memuriyet hayatına başladı.

2012 yılında Biga İlçe Müdürlüğü ve Biga Yetiştirme Yurdu Müdürü olarak görev yaptı. 2016 yılında Manisa ili Yunus Emre Sosyal Hizmet Merkezi Kuruluş Müdür Yardımcısı olarak atandı. Süreç içerisinde sırasıyla; Manisa Akhisar Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezinde Kuruluş Müdürü, Çanakkale Çocuk Destek Merkezi Kuruluş Müdürü, Manisa Çocuk Destek Merkezi Kuruluş Müdürü, Çanakkale Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü, Çanakkale Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

21.11.2023 tarihinde Edirne Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür V. olarak görevlendirilen Harun Tohumcu evli ve iki çocuk babasıdır. Adem Batuhan SEVER

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!