AK Parti’den çevre temizliği

AK Parti Genel Merkez Çevre Şehir ve Kültür Birim Başkanlığı tarafından 81 ilde eş zamanlı olarak “Çevre Temizliği” etkinliği gerçekleştirildi. Etkinlik kapsamında Edirne AK Parti Gençlik Kolları üyeleri de NATO Köprüsü çevresindeki çöpleri topladı.

AK Parti Edirne İl Gençlik Kolları üyeleri “Çevre Temizliği” etkinliği gerçekleştirdi. AK Parti Genel Merkez Çevre Şehir ve Kültür Birim Başkanlığı tarafından 81 ilde eş zamanlı olarak “Çevre Temizliği” etkinliği gerçekleştirildi. Bu kapsamda Edirne AK Parti Gençlik Kolları üyeleri de NATO Köprüsü çevresinde temizlik yaptı. Şehirleri daha yaşanılabilir kılmak ve farkındalık oluşturmak amacı ile gerçekleştirilen etkinliğe AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba’da katıldı.

AK Parti gençlik kolları olarak 81 İl gençlik teşkilatları olarak, şehirlerin parklarını, sahillerini, sokaklarını temizlediklerini belirten Edirne İl Gençlik Kolları Çevre Şehir ve Kültür Birim Başkanı Hasan Aygün, etkinliğin ülke çapında eş zamanlı olarak gerçekleştirildiğini belirtti. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu