Azılı suçlular yakayı ele verdi

Hakkında “Taksirle Ölüme veya Yaralanmaya Neden Olma” suçundan 10 yıl, 10 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan İ.G. ile “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama” suçundan 12 yıl, 6 ay kesinleşmiş hapis cezası ile aranma kaydı bulunan Y.V. isimli şahıslar, Edirne Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yakalandı.

Edirne İl Jandarma Komutanlığınca sorumluluk bölgesinde emniyet, asayiş ve kamu düzeninin sağlanması, yasadışı faaliyeti olan kişi veya kişileri tespit etmek, suç ve suçlu bağlantılarını ortaya çıkartarak faillerini yakalayarak adli mercilere teslim edilmesini sağlamak amacıyla çalışmalara hız kesmeden devam edilmektedir.

Bu kapsamda; Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı Asayiş Timleri tarafından hakkında “Taksirle Ölüme veya Yaralanmaya Neden Olma” suçundan 10 yıl, 10 ay kesinleşmiş hapis cezası ile aranma kaydı bulunan İ.G. ve “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama” suçundan 12 yıl, 6 ay kesinleşmiş hapis cezası ile aranma kaydı bulunan Y.V. isimli şahıslar yakalandı. Şahıslar, işlemlerinin tamamlanmasına müteakip çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!