Bahri Bey, tecrübelerini paylaştı

Edirne’yi Tanıtma ve Tava Ciğeri Kalite Kontrol Derneği Başkanı ve Edirne Turizm Elçisi Tarihi Ciğerci Bahri Bey işletmecisi Bahri Dinar, Trakya Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen, Uygulamalı Girişimcilik Dersi’nde öğrencilerle bir araya gelerek, girişimcilik tecrübelerini paylaştı.

Şehrin tanınan simalarından, Edirne’yi Tanıtma ve Tava Ciğeri Kalite Kontrol Derneği Başkanı ve Edirne Turizm Elçisi Tarihi Ciğerci Bahri Bey işletmecisi Bahri Dinar sektördeki deneyimlerini Trakya Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle paylaştı. Uygulamalı Girişimcilik Dersi kapsamında öğrencilerle bir araya gelerek, girişimcilik tecrübelerini paylaşan Dinar’a, Öğretim Görevlisi Orkun Akman da eşlik etti. Öğrenciler, gerçekleşen toplantıda, Bahri Dinar’ın girişimcilik yolundaki anılarını ve tecrübelerini dinlediler.

“BAŞARI, SABIR VE EMEK İŞİ”

Yarattığı markasının hikayesini, bu yolda yaşadığı zorlu süreçleri gençlerle paylaşan Bahri Dinar; “İnandığınız yolda asla yılmayın, yorulmayın. Benim bu süreçte çok zor günlerim oldu, ümitsizliğe kapıldığım zamanlar çok oldu. Ancak başarı, sabır ve emek işi. Sizler de inandığınız yolda yılmadan yürürseniz, bir gün başarıyı yakalayacaksınız” dedi. Haber Merkezi

Screenshot 1 118 | Edirne Ahval Gazetesi
Bahri Bey, tecrübelerini paylaştı | Edirne Ahval Gazetesi
Screenshot 3 28 | Edirne Ahval Gazetesi
Bahri Bey, tecrübelerini paylaştı | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!