Bakan Yardımcısından emeklilere mesaj:

“Türkiye Yüzyılı emeklilerin yüzyılı olacak”

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Av. Ahmet Aydın, Bakanlık’ta Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Gerçekleştirilen görüşmede iş güvenliği konusu gibi birçok önemli konu konuşuldu. Bakan Yardımcısı Aydın, ayrıca Türkiye Yüzyılı’nın emeklilerin yüzyılı olacağını belirtti.

Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) Yönetim Kurulu üyeleri Ankara buluşmasında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Av. Ahmet Aydın ile bir araya geldi. Ziyarette Gazetemiz İmtiyaz Sahibi ve TİMBİR Genel Başkan Yardımcısı Nevser Eraslan’da yer aldı. Görüşmede medya hakkında görüşlerini bildiren Aydın; “Medya, çok hızlı gelişen bir alan. Tabi çok fazla dezenformasyon, yalan haber ile ortak mücadele etmemiz gereken bir alan. Uzun yıllar siyasetle uğraşmaktayım. Dolayısıyla siyasetçilerin en yakın çalışma arkadaşları da basın mensupları olur. Günümüzde artık televizyon izlenmiyor, gazete okunmuyor olsa da her şey bir telefonda, akıllı cihaz içerisinde yürütüyoruz. Bu alan çok önemli, gelişen bir alan. İşiniz güzel ama zor bir iş. Kendi içinizde bu işi istismar edenleri ayıklarsanız önünüz daha açık olacaktır” dedi.

“EL BİRLİĞİ İLE ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ VE BU ÜLKE KALKINACAK”

Ekonomiyi değerlendiren Aydın; “Terörle mücadele en önemli mücadele alanlarımızdan biridir. Diğer yandan deprem, asrın felaketi de aynı şekilde. 6 Şubat depremi değil asrın bin yılın felaketidir. Diğer yandan global ekonomik süreçler de yaşanıyor. İnsanımızı enflasyona ezdirmeden elimizden geldiğince bu politikaları belirliyoruz. İyi bir noktaya geldik daha da iyi noktalara geleceğiz. Özellikle önümüzdeki 1-2 yıl çok önemli. İnsanlarımız seçim süreçlerinden de etkileniyorlar. İnşallah yerel seçimlerden sonra birçok şey geride kalacak. Artık depremle ilgili iyileştirmeler, konut teslimatları başladı ve devam ediyor. Ekonomik olarak savunma sanayi başta olmak üzere ciddi yollar kat ettik. Biz yolumuza bakacağız, el birliği ile üzerimize düşeni yapacağız ve bu ülke kalkınacak. Kalkınmak zorundadır” diye konuştu.

Bu yüzyılın emeklilerin yüzyılı olacağının da altını çizen Aydın; “Türkiye Yüzyılı aynı zamanda emeklinin de yüzyılı olacak. Hepimiz bu ülkede yaşıyoruz bu yüzyıl hepimizin yüzyılı olacak” ifadelerine yer verdi. Damla GÖÇ AKYÜZ

WhatsApp Image 2024 01 25 at 16.23.36 | Edirne Ahval Gazetesi
Bakan Yardımcısından emeklilere mesaj: | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!