Balıkçı AK Parti’den aday adayı

AK Parti’den Edirne Belediye Başkanlığı’na aday adaylığı başvurusu yapan makine mühendisi ve iş insanı Erdinç Balıkçı, Edirne’nin AK Parti belediyeciliği ile tanışmasının vaktinin geldiğine vurgu yaptı.

Edirne Bölgesel Kalkınma Derneği (EBKADER) Başkanı, makine mühendisi ve iş insanı Erdinç Balıkçı AK Parti’den Edirne Belediye Başkanlığı için aday adaylığı için başvuru yaptı.

“EDİRNE’MİZİN DEV PROJELERLE TANIŞMA VAKTİ GELDİ”

Parti binasında düzenlenen basın toplantısında adaylığını duyuran Erdinç Balıkçı, Edirne’nin AK Parti belediyeciliği ile tanışmasının vaktinin geldiğine vurgu yaparak; “Ecdadımızın yadigarı olan kıymetli şehrimiz Edirne’miz için, AK Parti’den Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusunda bulunuyorum. Osmanlı İmparatorluğuna başkentlik yapmış, tarihinde 3 defa Dünya’nın en önemli şehirlerinden biri konumuna gelmiş, ülkemizin Avrupa’ya açılan en önemli sınır kapısı olan Serhat şehrimiz Edirne’mizin, ‘Halka hizmet Hak’ka hizmet’ düsturuyla çalışan, AK Parti belediyeciliği ile tanışma vaktinin geldiğini düşünüyorum. Edirne’mizin dev projelerle tanışma vakti geldi. Bunları da Sayın Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, ondan aldığımız güçle ve Edirne Halkımızın iş birliği ile gerçekleştireceğimize inancım tamdır. Biz çağdaş Edirne’mize hizmet etmeye başlayacağımız günü sabırsızlıkla bekliyoruz Yapılan kamuoyu yoklamaları uyarınca, kıymetli halkımızın da bizlerle aynı hissiyatı paylaştığını biliyorum” dedi.

“EDİRNE’MİZİ BİR ‘TURİZM KENTİ’ HALİNE GETİRİRKEN, TARİHİ DOKUSUNA DA CANLILIK KATACAĞIZ”

Edirne’de alt yapı, üst yapı, ulaşım, bilişim teknolojileri ve temiz enerji üretimleri gibi birçok projeyi hayata geçireceğinin altını çizen Balıkçı; “Sayın Cumhur Başkanımızın önderliğinde ve Partimizin de desteğiyle, Edirne’mizde; Alt yapı, Üst yapı, Ulaşım, Bilişim Teknolojileri ve Temiz Enerji üretimleri gibi birçok önemli projeyi hayata geçireceğiz. Her köşesi buram buram tarih kokan, kadim mirasımızın sahibi ilimizin hak ettiği değeri görebilmesi için tüm hazırlıklarımız tamamdır. Şehrimizin değerlerini de harmanlayarak, Edirne’mizi bir ‘turizm kenti’ haline getirirken, tarihi dokusuna da canlılık katacağız. Göreve gelince durmak, yorulmak ve bahane üretmek, bizim işimiz olmayacaktır. Şehrimizin kalkınması, istihdamının artması, halkımızın mutlu ve huzurlu olması için gereken her türlü çalışmayı yapacağız. ‘Aşk ile, severek, çalışan yorulmaz’ demiş atalarımız, biz de yorulmadan çalışmak için yola çıkıyoruz. Cumhuriyetimizin 100. Yılında, Edirne’mize hizmet edebilecek olmak, bizim için ayrıca bir gurur kaynağıdır” şeklinde konuştu. Adem Batuhan SEVER

WhatsApp Image 2023 11 19 at 15.20.10 | Edirne Ahval Gazetesi
Balıkçı AK Parti’den aday adayı | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!