Belediye hizmetleri vatandaşın ayağına götürülüyor

Edirne’nin Keşan ilçesinde belediye tarafından alınan karar doğrultusunda, Yeni Mahalle’de kurulan iletişim noktası ile belediye hizmetleri vatandaşın ayağına kadar götürülüyor. Kurulan iletişim noktası sayesinde vatandaşların belediye binasına kadar gitmesine gerek kalmayacak.

Şehir merkezine daha uzak noktalara hizmet götürmek için Keşan Belediyesi’nce Yeni Mahalle’ye taşınan belediye hizmet robotu faaliyetlerine başladı. Artık belediye hizmet binasında işlem yapmak isteyen mahalle sakinleri, mesafe kat etmeden belediye hizmetlerinden faydalanabilecek. 

beld | Edirne Ahval Gazetesi
Belediye hizmetleri vatandaşın ayağına götürülüyor | Edirne Ahval Gazetesi

Belediye tarafından yapılan açıklamada; “Yeni hizmet noktasında, vatandaşlar su faturası ödemesi, su yüklemesi yapabilecek ve veznede gerçekleştirdikleri tüm işlemleri kolayca gerçekleştirebilecek. Yeni düzenleme ile, hizmet noktalarının stratejik konumuyla birlikte vatandaşlara daha etkin bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Hizmetlerin vatandaşlara daha yakın ve erişilebilir kılmak için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz” denildi. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!