Belediye personeline son veda

Yakalandığı kanser hastalığı sebebiyle hayatını kaybeden Edirne Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü personeli Musa Alerik, görev yaptığı müdürlükte düzenlenen tören ile son yolculuğuna uğurlandı.

Edirne Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nde görev yapan ve yakalandığı kanser hastalığı sebebiyle hayatını kaybeden Musa Alerik için Edirne Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü önünde cenaze töreni düzenlendi.

Cenaze törenine Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Belediye Başkan Yardımcıları, daire müdürleri ve belediye personeli katıldı. Başkan Gürkan, Belediye personeli Merhum Musa Alerik’in tedavi gördüğü hastaneden kendisine videolu mesaj gönderdiğini belirtti ve gözyaşlarına hâkim olamadı.

Başkan Recep Gürkan, Merhum Musa Alerik’in kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar diledi. Merhum, ailesi, sevenleri ve Edirne Belediyesi ailesinin dualarıyla son yolculuğuna uğurlandı. Merhum Musa Alerik, ikindi namazına müteakip Akmescit Camii’nde kılınan cenaze namazı ardından Yıldırım Mezarlığı’nda toprağa verildi. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!