Birçok bölgede elektrik kesintisi

TREDAŞ tarafından gerçekleştirilecek olan trafo bakım onarım ve genel aydınlatma çalışmaları sebebiyle, 1 Mart Cuma ve 2 Mart Cumartesi sabahı Babademirtaş Mahallesi ve İstasyon Mahallesi’nde birçok noktaya elektrik verilemeyecek.

Edirne’de Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) tarafından gerçekleştirilecek olan trafo bakım onarım ve genel aydınlatma çalışmaları sebebiyle 1 Mart Cuma günü saat 02.00’den 04.00’e kadar 2 saat boyunca Babademirtaş Mah Yusufhoca Mektep Sokak, Çubukçular Hamam Sokak, Çubukçular Sokak, Yusuf Şenol Sokak, Deli Mehmet Çıkmaz Sokak, Şahabettin Paşa Sokak, Tahtalı Hamam Sokak, Tahtalı Hamam Orta Sokak, Tiftin Ağa Cami Sokak, Karanfiloğlu Caddesi, Sebil Sokak, Babademirtaş Çıkmaz Sokak, Çamaşırcılar Sokak, Salı Tekke Sokak,  Bakkal Sokak, Akif İşcan Sokak, Kuşdoğan Cami sokak ve Karanfiloğlu Toprak Sokak’a elektrik verilemeyecek.

İSTASYON MAHALLESİ’NDE DE ELEKTRİK KESİLECEK

İstasyon Mahallesi’nde de 2 Mart Cumartesi saat 02.00 ile 04.00’e kadar 2 saat boyunca Eski Süpürge Borsası mevkiinden Toprak Mahsulleri Ofisi Arasında Kalan yerleşim alanı ve tesislerin tamamı, DDY Gar Müdürlüğü Tesisleri ve Lojmanları ile Edirne Belediyesi TM-2 aktarma tesislerine elektrik verilemeyecek. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!