Birçok noktada elektrik kesintisi!

Trakya Elektrik Dağıtım Şirketi (TREDAŞ) yaptığı açıklama ile şehrin birçok noktasında bugün, yarın ve Pazartesi günlerinde planlı elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu.

Bugün saat 12:00-16:00 arasında toplam 4 saat üçüncü şahıs elektrik tesisi irtibat çalışması nedeniyle; Tayakadın köy bölgesinde kalan; Gökay Beton, Serin Beton, Merdal Çorap, Alfam Metal, Granturco Trakya Mısırcılık Depolama ve Soyyiğit Gıda Tesisleri,  Tesisleri çalışma süresince enerjisiz kalacak.

Cumartesi günü saat 09:00-17:00 arasında toplam 8 saat enerji nakil hattı bakım onarım çalışması yapılacak. Edirne Belediyesi Hasanağa Mevkii Su Arıtma Tesisleri, Güven Asfalt Şantiyesi, Hasanağa, Hıdırağa, Küçükdöllük, Menekşesofular, Korucuköy ve Kayapa köyleri ile Kayapa Köy Mevkii İsmet İlktan akaryakıt tesisleri ve bu istikametteki diğer tesisler çalışma süresince enerjisiz kalacak. Lalapaşa İlçesine bağlı; Ortakçı, Kavaklı, Taşlımüsellim, Sarızadanişment, Süleymandanişment, Ömeroba, Hacıdanişment ve Vaysal köyü ile bu istikametteki diğer tesisler çalışma süresince enerjisiz kalacak.

26 Şubat Pazartesi günü saat 09:30-15:30 arasında toplam 6 saat elektrik şebekesi bakım onarım çalışması yapılacak. Edirne Şehir Yeniimaret Mahallesinin; Sakalar Sokak ve Tunca Sokak çalışma süresince enerjisiz olacak. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!