“Bu şehri hep beraber yöneteceğiz”

Pazar günü gerçekleştirilecek olan ön seçim öncesi CHP üyeleriyle bir araya gelen CHP Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Filiz Gencan Akın, meşaleler eşliğinde coşkuyla karşılandığı toplantıda; “Kentimizin kültürel, sosyal ve toplumsal çeşitliliğine özen gösteren, ayrımcılık yapmaksızın bir yönetim vadediyorum. Edirne’de yaşayan herkese eşit davranacağım. Bu şehri hep beraber yöneteceğiz” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Filiz Gencan Akın, CHP Edirne merkez örgütlerinde Pazar günü gerçekleştirilecek olan ön seçim öncesi, kentteki bir düğün salonunda parti üyeleriyle bir araya geldi. Parti üyeleri tarafından meşaleler eşliğinde coşkuyla karşılanan Akın, yaptığı açıklamada toplumun her kesimini kucaklayacağını bildirdi.

WhatsApp Image 2024 02 03 at 17.20.13 | Edirne Ahval Gazetesi
“Bu şehri hep beraber yöneteceğiz” | Edirne Ahval Gazetesi

“EDİRNE’DE YAŞAYAN HERKESE EŞİT DAVRANACAĞIM”

Şeffaf, adil, tutarlı ve katılımcı bir yönetim anlayışının altını Akın, kenti beraber yönetme vurgusu yaptı. Akın; “Çıktığım bu yolda toplumun her kesimini kucaklayacak, sorunları birlikte çözecek ve daha aydınlık bir gelecek inşa etmek için çalışacağım. Gençlerin, kadınların sesi olacağım. Şeffaf, adil, tutarlı ve katılımcı bir yönetim anlayışı ile şehrimizi yönetmek en büyük amacım. Ayrımcılık yapmadan yöneteceğime söz veriyorum. Kentimizin kültürel, sosyal ve toplumsal çeşitliliğine özen gösteren, ayrımcılık yapmaksızın bir yönetim vadediyorum. Edirne’de yaşayan herkese eşit davranacağım. Bu şehri hep beraber yöneteceğiz” şeklinde konuştu.

WhatsApp Image 2024 02 03 at 17.20.13 2 | Edirne Ahval Gazetesi
“Bu şehri hep beraber yöneteceğiz” | Edirne Ahval Gazetesi

“CUMHURİYET HALK PARTİSİ BAYRAĞIMIZI DAHA UZUN YILLAR BOYUNCA DALGALANDIRACAĞIZ”

Yeni bir başarı hikayesini hep birlikte yapacaklarını da dile getiren Filiz Gencan Akın; “Edirne yüreği Mustafa Kemal Atatürk sevgisiyle dolu insanların kentidir. Cumhuriyetin ve Cumhuriyet Halk Partisinin kalesidir. Size söz veriyorum, Edirne’mizde Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhuriyet değerlerimizi sonsuza kadar yaşatacak, Cumhuriyet Halk Partisi bayrağımızı daha uzun yıllar boyunca dalgalandıracağız. Bunu; kadınlarımız, gençlerimiz, ağabeylerimiz, ablalarımız bu kentte yaşayan her bir bireyle bu kente sevgiyle aşkla bağlı herkesle hep birlikte başaracağız. Yolumuz açık ve aydınlık olsun” diye konuştuç. Adem Batuhan SEVER

WhatsApp Image 2024 02 03 at 17.20.13 3 | Edirne Ahval Gazetesi
“Bu şehri hep beraber yöneteceğiz” | Edirne Ahval Gazetesi
WhatsApp Image 2024 02 03 at 17.20.15 | Edirne Ahval Gazetesi
“Bu şehri hep beraber yöneteceğiz” | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!