Bugün bu yollara dikkat!

Edirne Belediyesi tarafından yapımına devam edilen alt yapı çalışmaları sebebiyle Saraçlar Caddesi Kavşağı-Eski Cami Kavşağı istikameti tek yön olarak trafiğe kapatılacak. Kapatılan yola alternatif olarak Eski Cami Kavşağı-Saraçlar Caddesi Kavşağı gidiş-geliş olarak kullanılacak.

Özellikle gurbetçi vatandaşların yoğun olarak ülkeye giriş yaptıkları dönemde üç sınır kapısına sahip Edirne’nin ana hatlarından biri olan Saraçlar Caddesi ve Eski Cami mevkisinde alt yapı çalışmaları sebebiyle trafik tek yön olarak kapatılacak. Tek yöne kapatılacak olan trafik, normalde tek yön olan Cami Kavşağı-Saraçlar Caddesi Kavşağı istikametinde gidiş-geliş olarak sağlanacak.

Ayrıca Edirne Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, Hükümet Caddesi (Edirne Valiliği) istikametinden-Saraçlar Caddesi istikametine ilerleyen araçlar için mecburi yön Atatürk Bulvarı (D-100) istikametinden; Maarif Caddesi,  Mithatpaşa Mahallesi ve Gazimihal Köprüsü istikametinde olacağı bildirildi. Saraçlar Caddesi-Ayşekadın istikametine gidecek sürücülerin alternatif yollar aracılığı ile Güney ve Kuzey Çevre Yollarını kullanmaları rica edildi. Çalışmaların ne zamana kadar süreceği ise bilinmiyor. Damla GÖÇ AKYÜZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu