Cezaevinden kaçtılar sınırda yakalandılar

Açık Cezaevi İnfaz Kurumlarından izinli olarak çıkan 2 hükümlü, yasa dışı yollardan yurt dışına kaçmaya çalışırken yakalandılar.

Edirne İl Jandarma Komutanlığınca sorumluluk bölgesinde emniyet, asayiş ve kamu düzeninin sağlanması, yasadışı faaliyeti olan kişi veya kişileri tespit etmek, suç ve suçlu bağlantılarını ortaya çıkartarak faillerini yakalayarak adli mercilere teslim edilmesi sağlamak amacıyla çalışmalarına hız kesmeden devam ediliyor. Bu kapsamda; barındırılmakta oldukları farklı Açık Cezaevi İnfaz Kurumlarından izinli olarak çıkan 2 hükümlü, yasa dışı yollardan yurt dışına kaçmaya çalışırken yakalandılar. Yakalanan şahıslar adli makamlara sevk edildi.

Yapılan açıklamada; “Vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşaması, ilimizde asayiş ortamının sağlanması ve yasadışı faaliyeti olan kişi veya kişilerin yakalanarak adli makamlara teslim edilmesini sağlamak amacıyla titiz ve gayretli çalışmalarımıza gece gündüz demeden aralıksız olarak yine halkımızın desteği ile devam edilecektir” ifadelerine yer verildi. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!