Cezası döktüğü betonu temizlemek!

Enez’e bağlı Küçükevren-Sultaniçe Köyü arası devlet karayolu kenarında beton mikseri temizleyerek çevreye çimento atığı dökerek çevreyi kirlettiği tespit edilen şahsa, Edirne İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince çevreyi kirletmek suçundan idari yaptırım cezası uygulanarak, çevreye karşı daha dikkatli olunması konusunda ikaz ve uyarı yapıldı ve kirletilen bölge temizlettirildi.

Edirne İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde Çevre, Doğa ve Hayvanların korunmasına yönelik çalışmalarına devam ediyor.  Bu kapsamda; Edirne İl Jandarma Komutanlığı Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Tim Komutanlığı tarafından “Edirne ili Enez ilçesi Küçükevren-Sultanice köyü arası devlet karayolu kenarında beton mikseri temizleyerek çevreye çimento atığı dökmek suretiyle çevreyi kirlettiği tespit edilen şahsa, çevreyi kirletmek suçundan idari yaptırım uygulanarak, çevreye karşı daha dikkatli olunması konusunda gerekli ikaz ve uyarı yapılarak kirletilen bölge temizlettirildi.

İl Jandarma Komutanlığınca yapılan açıklamada; “Çevre kirliliği ile mücadele konusunda denetim ve doğa koruma devriye faaliyetlerimize yine halkımızın desteği ile daha azim ve kararlılıkla devam edilecektir” denildi. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!