Doruk, MHP’den Belediye Meclis Üyesi aday adayı

İnşaat Mühendisi Mahmut İzzet Doruk, MHP’den Edirne Belediye Meclis Üyeliği’ne aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdiğini açıkladı.

İnşaat Mühendisi Mahmut İzzet Doruk, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Edirne Belediye Meclis Üyeliği’ne aday adaylığı için Edirne Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığına başvuruda bulundu. Edirne MHP İl Başkanı Emre Tokluoğlu, Belediye Meclis Üyeliğine aday adaylığını duyuran Mahmut İzzet DORUK’a çıkmış olduğu yolda başarılar diledi.

“EDİRNE HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRMÜYOR”

Başvurusu hakkında konuşan Doruk; “Edirne’nin gerçek bir şehirleşmeye kavuşması için kararlılıkla mücadele edeceğimizi belirtmek istiyorum. Tarihi zenginlikleri ve kültürel mirasıyla ön plana çıkan Edirne, maalesef bugüne kadar hak ettiği değeri görememiş ve birçok konuda ihmal edilmiş bir şehir konumunda. Bu durum özellikle mühendisler olarak bizleri derinden etkilemekte ve sorumluluk duygusuyla hareket etmemize neden olmaktadır. Şehrimizin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak, altyapı sorunlarını çözmek, kültür ve sanat etkinliklerini desteklemek, istihdam olanaklarını artırmak amacıyla yola çıkıyoruz. Mühendislik bilgisi ve deneyimimizle Edirne’nin modern bir kent olması için projeler geliştirecek, sürdürülebilir çözümler üreteceğiz. Bu amaçla, Meclis Üyeliği’ne aday adaylığı başvurumu gerçekleştirdim. Edirne’nin kalkınması, sürdürülebilir bir gelecek inşa etmek için çaba harcamaya hazırız” dedi. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!