Edirne Belediyesi’ne ikinci diyetisyen

Edirne Belediyesi, halkın Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı’na gösterdiği yoğun talep nedeniyle diyetisyen sayısını arttırdı. Edirne Belediyesi Kadın ve Aile Müdürlüğü artık 2 diyetisyen ile hizmet verecek. Edirneliler, kilo alma-kilo verme, gebe ve emziren anne beslenmesi, işçi beslenmesi, sporcu beslenmesi, yaşlı-çocuk beslenmesi gibi birçok konuda ücretsiz olarak Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı hizmeti alabilecek.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın 2021 yılında başlattığı ücretsiz Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı hizmeti kapsamında, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde verilen diyetisyen hizmetinde diyetisyen sayısı arttırdı.  Edirne Belediyesi Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı hizmetiyle, kilo alma-kilo verme, gebe ve emziren anne beslenmesi, işçi beslenmesi, sporcu beslenmesi, yaşlı-çocuk beslenmesi gibi birçok konuda vatandaşının yanında olacak.

Edirne Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nde göreve yeni başlayan Diyetisyen Elif Yenioğlu, bu görevini Diyetisyen Buket Aslı Tezcan ile birlikte yürütecek. Kilo alma-kilo verme, gebe ve emziren anne beslenmesi, işçi beslenmesi, sporcu beslenmesi, çocuk beslenmesi gibi birçok alanda vatandaşların ücretsiz danışmanlık alabileceğini belirten Diyetisyen Elif Yenioğlu, “Kişinin sağlığına, hayat tarzına ve bütçesine uygun hazırladığımız beslenme listesi ile her alanda, beslenme tedavisi oluşturmaktayız. Randevuya tam kan tahlili alarak gelmeniz yeterli, tahlil sonuçlarınıza bakarak size en uygun beslenme listesini planlayacağız. Sonrasında düzenli aralıklarla kontrol görüşmesi yaparak, sağlıklı yaşama adım atacağız. Tüm Edirne halkını bekliyorum. Hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız 0 (284) 213 41 02 numaralı hattı arayarak bizlerden randevu alabilirsiniz ” dedi. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!