“Edirne ‘İYİ Belediyecilik’ ile tanışacak”

İYİ Parti Edirne Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Akalın, yerel seçim çalışmalarına devam ediyor. Bir dizi ilçe ziyaretinde bulunan Akalın, halkın sorun, öneri ve taleplerini yerinde dinledi.

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde kurum, kuruluş, hane ve esnaf ziyaretlerine devam eden İYİ Parti Edirne Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Akalın, Meriç ve Subaşı ilçelerini ziyaret etti ve vatandaşlarla bir araya gelerek taleplerini dinledi.

Mehmet Akalin edited | Edirne Ahval Gazetesi
“Edirne 'İYİ Belediyecilik' ile tanışacak” | Edirne Ahval Gazetesi

“İYİ İNSANLAR, İYİ BELEDİYECİLİK YAPACAK”

Mecliste Edirneli hemşehrilerinin sesi olmanın kendisini gururlandırdığını ve her zaman halk için çalışacağını ifade eden Akalın, çalışmalarına ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Genel seçimlerden bu yana mesai mefhumu gözetmeksizin sürdürdüğümüz çalışmalarımıza yerel seçimlerde de devam ediyor. Halkımızla bütünleşiyoruz ve tüm sorunları bizzat yerinde tespit ederek halkımızı dinliyoruz. Öyle ki geçtiğimiz gün Meriç İlçe teşkilatımızla bir toplantı gerçekleştirdik. Meriç İlçe teşkilatımızla yaptığımız toplantı sonrasında; Meriç Belediye Başkan adayımız Volkan Güzelergene ile birlikte Meriç’li hemşehrilerimizle bir araya geldik. Burada 7’den 70’e halkımızın tüm taleplerini dinledik. Hemen akabinde de Subaşı Belde Belediye Başkan adayımız Hüseyin Atılgan ile birlikte Subaşı’lı hemşehrilerimizle bir araya geldik. Hüseyin başkanım plan ve projelerini aktardı. Bizler de her zaman destek olacağımızın sözünü verdik. Bizleri büyük bir coşkuyla karşılayan Meriçli ve Subaşlı hemşehrilerime misafirperverlikleri, güler yüzleri, motivasyonları için teşekkür ederim. Az kaldı. Edirne’de İYİ Belediyecilik ile tanışacak. 1 Nisan günü Edirne bizlerin de meclisteki ve sahadaki desteğiyle bambaşka bir il olacak. İYİ insanlar, İYİ Belediyecilik yapacak” dedi. Haber Merkezi

Mehmet Akalin1 edited | Edirne Ahval Gazetesi
“Edirne 'İYİ Belediyecilik' ile tanışacak” | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!