Edirne’de adeta can pazarı!

Edirne – Kırklareli yolu üzerinde 2 kişinin ölümüne, 35 kişinin yaralanmasına neden olan zincirleme trafik kazası meydana geldi. Adeta can pazarının yaşandığı kaza yerine gelerek incelemelerde bulunan Edirne Valisi Yunus Sezer, “Her iki şeritte de aynı anda trafik kazası oluyor. Zannediyorum Edirne istikametine yani bulunduğumuz şeritte bir de örtü yangını var. Oradan dolayı dikkatsizlikten ya da yangının etkisiyle olmuş olabilir” diyerek bölgede bulunun yoğun dumanın kazaya sebebiyet vermiş olabileceğini söyledi.

Feci kaza can aldı.

Edirne‘de meydana gelen zincirleme trafik kazasında 2 kişi hayatını kaybetti, 35 kişi yaralandı. Olay yerinde meydana gelen patlama seslerinin art arda yükseldiği kazada her iki yönde de araçlar birbirine girerken, kaza sonrası kaydedilen görüntüler durumun ciddiyetini ortaya çıkardı. Olay yerine gelerek incelemelerde bulunan ve açıklama yapan Edirne Valisi Yunus Sezer ise; “Bugün öğleden sonra 12 aracın karıştığı bir trafik kazası var. Her iki şeritte de aynı anda trafik kazası oluyor. Zannediyorum Edirne istikametine yani bulunduğumuz şeritte bir de örtü yangını var. Oradan dolayı dikkatsizlikten ya da yangının etkisiyle olmuş olabilir. Bunlar öngörü hepsi inceleme sonrasında ortaya çıkacak. 12 tane araç karışmış durumda maalesef bir tane hayatını kaybeden vatandaşımız var. 36 tane de hafif şekilde yaralanan bir şekilde kazadan etkilenenler var. Bir kazazedemizin durumu biraz ağır gözüküyor. Arkadaşlarımız müdahale ettiler İnşallah kısa sürede sağlığına kavuşur. Geçmiş olsun diliyoruz. Gerekli tedbirler alındı. Yaralıların tamamı hastaneye sevk edildi” dedi. Valinin açıklamalarının ardından ölü sayısı 2’ye yükseldi.

Meydana gelen feci kazanın sebebi ise, olay yerinde bulunan çok yoğun duman ve alevlerin olduğu tahmin ediliyor. Olayı yaşayan vatandaşlar kazayı anlatırken ‘cehennem gibiydi’ ifadelerine yer verdiler. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu