Edirne’de iç mimariye taze kan

Mila&Antikas Yapı Dekorasyon Mimarlık Mağazası, İstasyon Mahallesi Yeni Sanayi Sitesi’nde hizmete başladı. Mağaza için düzenlenen açılış töreninde açıklamalarda bulunan mağaza işletmecisi Onur Aydın; “Firmamızda da iç mimari ve değişik projelere hizmet vereceğiz. Firmamızın İtalyan boya yapan bir firma niteliğimiz de var. Edirne Merkez, ilçelerimiz ve tüm Trakya’ya hizmet vermeyi planlıyoruz” dedi.

İç mimari, tasarım ve özel mobilya hizmetleri sunan Mila&Antikas Yapı Dekorasyon Mimarlık Mağazası, Onur Aydın ve Aslıhan Aydın tarafından İstasyon Mahallesi Yeni Sanayi Sitesi’nde hizmete açıldı. Gerçekleştirilen açılış törenine CHP Edirne Milletvekili Ahmet Baran Yazgan, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sezai Irmak, Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk, Edirne Esnaf ve Sanatkarları Odalı Birliği Başkanı Kemal Cingöz, siyasi parti temsilcileri ve iş dünyasından çok sayıda davetli katılım sağladı.

WhatsApp Image 2023 11 24 at 19.50.22 | Edirne Ahval Gazetesi
Edirne’de iç mimariye taze kan | Edirne Ahval Gazetesi

Açılış töreninin ardından mağazanın işletmecisi Onur Aydın, protokol üyelerine mağazayı gezdirerek hizmetlerini tanıttı. Basın mensuplarına da açıklamalarda bulunan Onur Aydın; “Bu 4 buçuk yıl önce başlayan bir hikaye. İç mimarlık ve anahtar teslim projeler üretmeye başladık. Bugün açılan firmamızda da iç mimari ve değişik projelere hizmet vereceğiz. Firmamızın İtalyan boya yapan bir firma niteliğimiz de var. Edirne Merkez, ilçelerimiz ve tüm Trakya’ya hizmet vermeyi planlıyoruz. Ayrıca Mila markasıyla tamamen kendi üretimimiz markalarımız da bulunmakta” şeklinde konuştu. Adem Batuhan SEVER

WhatsApp Image 2023 11 24 at 19.50.26 | Edirne Ahval Gazetesi
Edirne’de iç mimariye taze kan | Edirne Ahval Gazetesi
WhatsApp Image 2023 11 24 at 19.50.25 | Edirne Ahval Gazetesi
Edirne’de iç mimariye taze kan | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!