Edirne’de Kıraç rüzgarı

Edirne Belediyesi’nin Edirne’nin Kurtuluşunun 101. yılı nedeniyle düzenlediği konserde ünlü sanatçı Kıraç sahne aldı. Kıraç, şarkılarını Edirneliler için seslendirirken, konseri yağan yağmura rağmen çok sayıda Edirneli izledi.

Edirne’nin Kurtuluşunun 101. yılında Edirne Belediyesi’nin organizasyonu ile Kıraç konseri düzenlendi. Saraçlar Caddesi’nde gerçekleştirilen konsere yağmur engel olamadı. Kıraç’ı dinlemek ve kurtuluş coşkusunu yaşamak isteyen Edirneliler, sağanak yağışa aldırış etmedi. Hayranları, Kıraç’ın şarkılarına sağanak yağışın altında eşlik ederek, eğlendi.

Konseri Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, eşi Esra Gürkan ile birlikte izledi. Kıraç’ın şarkılarına eşlik eden Gürkan çifti daha sonra sahneye çıkarak, Kıraç’a çiçek takdim etti. Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne’nin Kurtuluşunun 101. yılını kutlayarak, ünlü sanatçı Kıraç’a verdiği muhteşem konser için teşekkür etti. Gürkan, “Kıraç, gerçekten sesiyle, duruşuyla, tavrıyla aydın bir sanatçı. Mustafa Kemal’in bir evladı. O yüzden bu soğuk kış gününde bizi kırmayıp Edirne’ye geldiği için var ol, sağ ol diyoruz. Mustafa Kemaller ölmez. Bu ülkede Cumhuriyetin evlatları oldukça Cumhuriyetin aydınlığıyla, vazgeçilmezliğiyle, sonsuzluğuyla; o ışıl ışıl gözler oldukça Mustafa Kemal Atatürk yaşayacak, Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacak. Ne mutlu Türk’üm diyene” dedi. Haber Merkezi

Screenshot 1 107 | Edirne Ahval Gazetesi
Edirne’de Kıraç rüzgarı | Edirne Ahval Gazetesi
Screenshot 3 25 | Edirne Ahval Gazetesi
Edirne’de Kıraç rüzgarı | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!