Edirneliler toplu ulaşımı değerlendirecek

Toplu taşımada hizmet standartlarını yükseltmek ve toplu taşıma hizmetlerinden faydalanan vatandaşlara yönelik Edirne Belediyesi tarafından düzenlenen “Değerlendirme Anketi” başladı. Değerlendirme anketi 27 Ekim Cuma Günü son bulacak.

Edirne Belediyesi’nce toplu taşımada değerlendirme anketi başlatıldı.  Vatandaşlar, 16-27 Ekim tarihlerinde değerlendirme anketine katılabilecek. Ankete katılım oranın yüksek olmasının toplu taşıma hizmetlerinin verimliliğini arttıracağından tüm vatandaşların duyarlılık göstermesini isteyen Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Vatandaşlarımıza toplu taşımada daha konforlu, rahat ve güvenilir bir hizmet verebilmek amacıyla 16-27 Ekim tarihleri arasında “Değerlendirme Anketi” düzenliyoruz. Hizmet kalitemizi yükseltmek için tüm vatandaşlarımızın bu ankete duyarlılık göstermesini istiyorum. Edirne’miz için aşkla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Ankete katılacak vatandaşlar https://t.ly/ulasim adresini kullanmaları veya QR kodu ile katılım için aşağıdaki QR kodu cep telefonlarına okutarak anket formuna ulaşmaları gerekmektedir. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!