Edirnespor tekrar Erçevik’e emanet

Geçtiğimiz günlerde teknik direktör Hamza Mutlu ile yollarını ayıran Edirnespor yönetimi, 24 Eylül Pazar günü daha önceden de Edirnespor’u çalıştırmış olan teknik direktör Cahit Erçevik ile anlaşıldığını açıkladı. Kulüp Başkanı Onur Yaren Ayaydın da Erçevik’in takımı yeniden ayağa kaldıracağına inandığını söyledi. Ayaydın, teknik direktör Hamza Mutlu ile başarısız bir çizgi çizdiği için ayrılık kararı aldıklarını ifade etti.

Edirnespor, geçtiğimiz günlerde 27 Haziran’dan bu yana takımı çalıştıran teknik direktör Hamza Mutlu ile yollarını ayırdığını duyurmuştu. Geçtiğimiz pazar günü, Edirnespor resmi sosyal medya hesabından Mutlu’nun yerine gelen yeni teknik direktör Cahit Erçevik ile anlaşıldığı açıklandı. Yapılan paylaşımda “Edirnespor ailesi olarak Yeni Teknik Direktörümüz, Sayın Cahit Erçevik ile anlaşma sağladık. Evine hoşgeldin Cahit Erçevik. Sana kulübümüzde başarılarla dolu bir yolculuk diliyoruz. Edirnespor renklerini en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz” denildi.

Daha önceden 23 Şubat 2021-6 Aralık 2021 tarihleri arasında Edirnespor’u çalıştıran 52 yaşındaki tecrübeli teknik direktör Cahit Erçevik, Edirnespor’un başında çıktığı 28 maçta 14 galibiyet, 7 mağlubiyet ve 7 beraberlik alarak 1,75 puan ortalaması yakalamıştı. Edirnespor Kulüp Başkanı Onur Yaren Ayaydın, açıklamalarda bulunarak teknik direktör Hamza Mutlu ile yolların ayrılmasının ardından, anlaşılan yeni teknik adam Cahit Erçevik’in takımı yeniden yükselişe geçireceğini inandığını dile getirdi. Ayaydın; “Lige kötü başladık. Hamza Mutlu hocamızla da karşılıklı konuşup, anlaşarak yollarımızı ayırdık. Cahit Erçevik hoca da daha önce çalıştığımız bildiğimiz bir hocaydı. Kendisiyle yeniden anlaştık. Takımımızı yeniden ayağa kaldıracağını düşünüyorum. Hamza hocayla karşılıklı konuşarak ayrılma kararı aldık. Sebebi de zaten ortada. Takımın performansı kötüydü. Takımın performansı iyi olsa kim, teknik direktörünü göndermek ister?” dedi. Adem Batuhan SEVER

edirnespor 1 | Edirne Ahval Gazetesi
Edirnespor tekrar Erçevik’e emanet | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!