Eminoğlu’ndan Edirne çıkarması

Edirne’de gençlerle buluşan Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu, Edirne Vali Vekili Sıdkı Zehin, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürü Selim Ak ile birlikte, Edirne’deki bakanlık yatırımlarını ziyaret etti.

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu, Edirne’ye gelerek gençlerle buluştu. Edirne Vali Vekili Sıdkı Zehin, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Gençlik ve Spor Edirne İl Müdürü Selim Ak ile beraber, Edirne Spor Salonu, Edirne Gençlik Merkezi ve Edirne Olimpik Yüzme Havuzu’nu ziyaret eden Bakan Yardımcısı Eminoğlu, resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Bu yaz adını sanata ve spora yazan Edirne gençliği ile tanıştık. Er meydanı Kırkpınar’ın gençlerini sporda ve kendilerini her yönüyle geliştirecekleri alanlarda görmüş olduk. Yiğit, cesur ve gayretliler” ifadelerini kullandı.

Keşan Belediyesi de resmi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda da spor yatırımlarının gençlerden yoğun ilgi gördüğü belirtildi. Yapılan paylaşımda; “Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Enes Eminoğlu ile Edirne’de gençlerimiz ile buluştuk. Hükümetimizin spor yatırımlarına gençlerimizden yoğun ilgi bizleri gururlandırdı. Yaz tatillerini gençler için hizmete açılan tesislerde geçiren evlatlarımız ile keyifli vakit geçirdik. Kıymetli Bakanımız Enes Eminoğlu’na ziyaretleri ve destekleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerine yer verildi. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!