ETB personeline ileri düzey excel eğitimi

Edirne Ticaret Borsası (ETB) tarafından hazırlanarak 2023 yılı Teknik Destek Programı dahilinde Trakya Kalkınma Ajansı’na sunulan ve değerlendirme sonucunda destek almaya hak kazanan TR21/23/TD-01/0021 referans numaralı “İleri Düzey Excel Eğitimi” projesi Borsa personellerinin katılımı ile tamamlandı.

Konu hakkında değerlendirmelerde bulunan ETB Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk; “Hizmet kalitemizi artırabilmek amacıyla personelimizin eğitimlerine önem veriyoruz. Projeyle Borsamız üyelerine daha kaliteli ve hızlı hizmet sunabilmek için personelimizin niteliklerini arttırarak insan kaynakları kapasitemizi geliştirmeyi amaçlıyoruz. Program içerisinde formül oluşturma, ileri düzey formül kullanımı, makrolar, veri analizi ve grafikler, yapay zeka gibi ana başlıklar altında çeşitli eğitimler düzenlendi. Bu programdan üyelerimiz ve üreticilerimiz başta olmak üzere personelimizin aileleri, yakın çevresi, iş hayatındaki paydaşlar yani iletişim halinde bulunduğu tüm insanların yararlanmasını hedefliyor, kurumsallaşma sürecimize ivme kazandıracağına inanıyoruz” dedi.

ETB hizmet binasında 04 Aralık 2023 tarihinde başlayarak 19 Aralık 2023 tarihinde sona eren 30 saatlik eğitim sonrasında, çalıştıkları birimlerde Excel programını yoğun biçimde kullanan 20 personele sertifikaları verildi. Haber Merkezi

Screenshot 2 44 | Edirne Ahval Gazetesi
ETB personeline ileri düzey excel eğitimi | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!