ETSO üyelerine sıfır faizli kredi

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ile Türkiye İş Bankası A.Ş Binevler/Edirne Şubesi arasında oda üyesi esnaf ve KOBİ’lere özel % 0 faizli hoş geldin kredisi protokolü imzalandı. Protokol kapsamında üyelere 100 bin TL’ye kadar 6 ay taksitli yüzde sınır faizle kredi imkanı sağlanacak.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ile Türkiye İş Bankası A.Ş Binevler/Edirne Şubesi arasında gerçekleşen Oda Üyesi Esnaf ve KOBİ’lere Özel %0 Faizli Hoş Geldin Kredisi Protokolü, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Irmak ve Türkiye İş Bankası A.Ş Binevler/Edirne Şube Müdürü Çiğdem Kırım tarafından imzalandı. İmzalanan Protokol’ün ardından açıklamalarda bulunan Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sezai Irmak; “Odamız üyesi esnaf ve KOBİ’lerimizin en büyük sorunlarından biri finansman sorunudur. Bizler de Odamız üyesi esnaflarımız ve Kobi’lerimiz için ETSO olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün imzaladığımız bu Protokol ile Odamız üyesi esnaf ve KOBİ’lerimizin bu finansmanı temin etme süreçlerinde Oda olarak desteğimizi göstermiş bulunuyoruz. Türkiye İş Bankası A.Ş Binevler/Edirne Şubesi ile imzaladığımız bu protokole istinaden, İş Bankası ile yeni çalışmaya başlayacak olan üyelerimizin ihtiyaçları için 100 bin TL’ye kadar 6 ay taksitli % 0 faiz ile kredi imkânı sağlanmıştır” dedi.

Kredi imkanını da açıklayan Irmak; “İmzaladığımız bu Protokol, %0 faizli kredi imkânının yanı sıra şirket kredi kartı, çek karnesi ve uygun koşullu POS ürünlerini de kapsamaktadır. Odamız ile Türkiye İş Bankası A.Ş Binevler/Edirne Şubesi arasında imzaladığımız Oda Üyesi Esnaf ve KOBİ’lere Özel % 0 Faizli Hoş Geldin Kredisi Protokolü, tüm üyelerimize hayırlı olsun” dedi. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!