ETUS’tan hayır lokması

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Onkoloji Servisi önünde ETUS yönetim kurulu tarafından, ETUS kurucuları, ortakları, hayatını kaybeden ortaklar ve hayatını kaybeden çalışanlar adına lokma dağıtımı gerçekleştirildi. Öğrencilerin ilgi gösterdiği lokma dağıtımı, perşembe günü Sultan 1’inci Murat Devlet Hastanesi önünde devam edecek.

Edirne Toplu Ulaşım Sistemi (ETUS) yönetim kurulu tarafından Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Onkoloji Servisi önünde lokma dağıtımı gerçekleştirdi. Öğrencilerin ilgi gösterdiği lokma dağıtımı, ETUS kurucuları, ortakları, hayatını kaybeden ortaklar ve hayatını kaybeden çalışanlar adına gerçekleştirildi.

WhatsApp Image 2023 12 20 at 15.51.53 | Edirne Ahval Gazetesi
ETUS’tan hayır lokması | Edirne Ahval Gazetesi

Açıklamalarda bulunan ETUS Başkanı Hakan Giyik, lokma dağıtımlarının Sultan 1’inci Murat Devlet Hastanesi önünde de devam edeceğini belirterek; “ETUS yönetimi olarak, kooperatif kurucularımız, daha önceki ortaklarımız, ahirete göç etmiş ortaklarımız, ahirete göç etmiş çalışanlarımız adına lokma dağıtımı kararı aldık. Bugün de lokmaları hem yolcularımız faydalansın hem de üniversitede yoğun bir kalabalık potansiyeli olduğu için Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Onkoloji Servisi önünde dağıtmak istedik. Yarın da Sultan 1’inci Murat Devlet Hastanesi önünde lokma dağıtımı olacak. Biz, hayır yaptığımızı düşünüyoruz. İnşallah, Allah katında da yaptığımız hayırlar kabul olur, camiamız adına Allah kabul etsin. Lokma dağıtımı da teçhizatlı bir araçta gerçekleşiyor. Trakya Lokmacısı ismi altında Cem arkadaşımız böyle bir sistem kurmuş, daha önce de görmüştüm. Çok hoşuma gitmişti. Bu şekilde hijyenik ortamda dağıtım olması da çok güzel. Trakya Lokmacısı’na da teşekkür ediyoruz” dedi. Haber Merkezi

WhatsApp Image 2023 12 20 at 15.51.54 1 1 | Edirne Ahval Gazetesi
ETUS’tan hayır lokması | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu