Ev değil sanki imalathane!

Edirne Merkez’de ikamet eden U.A isimli şahısın evi uyuşturucu madde arama köpek unsuru ile arandı. Köpeklerle arama yapılan evden yüklü miktarda uyuşturucu maddeleri ele geçirildi.

Edirne İl Jandarma Komutanlığı tarafından, sorumluluk bölgesi içerisinde özellikle maddi ve manevi kayıplara neden olan ve akabinde değişik suç olaylarının çıkış noktasını teşkil edebilen Kaçakçılık olaylarının engellenmesine yönelik çalışmalara ara vermeden devam ediliyor.

Çalışmalar kapsamında Edirne İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğünce alınan istihbari bilgilerin değerlendirilmesi sonucu Uyuşturucu Madde Arama Köpek Unsuru ile yapılan planlı operasyon faaliyeti sonucunda Merkez’de ikamet eden U.A’nın ev ve eklentilerinde yapılan adli aramada 743 gr kubar esrar maddesi, şahsın bahçesinde ekili halde 12 kök kenevir bitkisi, 1) adet uyuşturucu madde kullanma aparatı, 1 adet uyuşturucu madde öğütme aparatı ele geçirildi.

Olayla ilgili olarak Cumhuriyet Savcısına bilgi verilen şüpheli şahıs hakkında yakalama çalışmalarına devam ediliyor. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!