Fenerbahçe, Miha Zajc ile Sözleşme Uzattı

Fenerbahçe, Miha Zajc ile Sözleşme Uzattı

BHA SPOR SERVİSİ

Fenerbahçe Miha Zajc ile sözleşme yeniledi. Sloven oyuncu 3 yıl daha sarı lacivertli formayı giyecek. Açıklama Fenerbahçe’nin resmi internet sitesinden geldi.

BHA HABER ICI 26 - Edirne Ahval Gazetesi
Fenerbahçe, Miha Zajc ile 3 yıllık yeni sözleşme imzaladı

Açıklamada Fenerbahçe, “Kulübümüz, 2018-2019 sezonundan bu yana formamızı giyen Sloven milli futbolcu Miha Zajc’ın sözleşmesini 3 yıl uzattı.

Başarılı orta saha oyuncusu, 2025-2026 sezonunun sonuna kadar Futbol A Takımımızın formasını giyecek.

Kulübümüzde gerçekleştirilen imza töreninde Yönetim Kurulu Üyemiz Selahattin Baki ile Sportif Direktörümüz Mario Branco da hazır bulundu.

Miha Zajc, imzaların atılmasının ardından yaptığı açıklamada, “Sonunda geri döndüm ve çok mutluyum. Bir an önce takıma katılıp çalışmalara başlamak istiyorum. Umarım çok güzel bir sezon geçiririz. Taraftarların önünde oynamak için sabırsızlanıyorum. Onlara tekrar iyi performansımı göstermek istiyorum. Her zaman arkamızda olduklarını biliyoruz. Tüm sezon bizi aynı şekilde desteklemeye devam etmelerini çok istiyoruz.” dedi.

BHA HABER ICI 28 - Edirne Ahval Gazetesi
Zajc’n imza töreninde Selahattin Baki ve Mario Branco hazır bulundu.

Miha Zajc’a, hedeflerimiz doğrultusunda çubuklu formamız ile nice başarılar diliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

İmza töreninin ardından Miha Zajc Fenerbahçe‘de kaldığı için mutlu olduğunu belirterek, “Sonunda geri döndüm ve çok mutluyum. Bir an önce takıma katılıp çalışmalara başlamak istiyorum. Umarım çok güzel bir sezon geçiririz. Taraftarların önünde oynamak için sabırsızlanıyorum. Onlara tekrar iyi performansımı göstermek istiyorum. Her zaman arkamızda olduklarını biliyoruz. Tüm sezon bizi aynı şekilde desteklemeye devam etmelerini çok istiyoruz” dedi.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu