FETÖ avı devam ediyor

Edirne İl Jandarma Komutanlığı TEM Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen istihbari çalışmalar doğrultusunda Yunanistan’a kaçmaya çalışan 6’sı FETÖ Silahlı Terör Örgütüne üyesi, 2’si kasten adam öldürme suçlarından aranan ve 1 yabancı uyruklu düzensiz göçmen olmak üzere toplam 9 şahıs yakalandı.

İl Jandarma Komutanlığınca sorumluluk bölgesinde emniyet asayiş ve kamu düzeninin sağlanması, yasadışı faaliyeti olan kişi veya kişileri tespit etmek, suç ve suçluların bağlantılarını ortaya çıkartarak adli mercilere teslim edilmesini sağlamak amacıyla çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çalışmalar doğrultusunda, Edirne İl Jandarma Komutanlığı TEM Şube Müdürlüğü tarafından yasadışı yollardan Yunanistan’a kaçmaya çalışan 6’sı FETÖ silahlı terör örgütüne üye olma suçundan, 2’si kasten adam öldürme suçlarından aranan ve 1 yabancı uyruklu düzensiz göçmen olmak üzere yasadışı yollardan yurtdışına kaçmaya çalışan toplam 9 şahıs yakalandı. Olayla ilgili olarak Cumhuriyet Savcısının talimatıyla şahıslar hakkında adli tahkikat başlatıldı.

Yapılan açıklamada; “Vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşaması, ilimizde asayiş ortamının sağlanması ve yasadışı faaliyeti olan kişi veya kişilerin yakalanarak adli makamlara teslim edilmesini sağlamak amacıyla titiz ve gayretli çalışmalarımıza gece gündüz demeden aralıksız yine halkımızın desteği ile devam edilecektir” ifadelerine yer verildi. Haber Merkezi

feto 2 | Edirne Ahval Gazetesi
FETÖ avı devam ediyor | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!