FETÖ ile mücadele devam ediyor

Edirne İl Jandarma Komutanlığı TEM Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen istihbari çalışmalar sonucunda FETÖ Silahlı Terör Örgütüne üye olma suçundan arama kaydı ile yurtdışı çıkış yasağı bulunan ve yasadışı yollardan bot ile Meriç Nehri üzerinden Yunanistan’a kaçmaya çalışan 27 FETÖ Silahlı Terör Örgütü Üyesi şahıs yakalandı.

İl Jandarma Komutanlığınca sorumluluk bölgesinde emniyet asayiş ve kamu düzeninin sağlanması, yasadışı faaliyeti olan kişi veya kişileri tespit etmek, suç ve suçluların bağlantılarını ortaya çıkartarak adli mercilere teslim edilmesini sağlamak amacıyla çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çalışmalar kapsamında; Edirne İl Jandarma Komutanlığı TEM Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen istihbari çalışmalar doğrultusunda icra edilen operasyonlar neticesinde, FETÖ Silahlı Terör Örgütüne üye olma suçundan arama kaydı ile yurtdışı çıkış yasağı bulunan ve yasadışı yollardan bot ile Meriç Nehri üzerinden Yunanistan’a kaçmaya çalışan 27 FETÖ Silahlı Terör Örgütü Üyesi şahıs kıskıvrak yakalandılar. Olayla ilgili olarak Cumhuriyet Savcısı’nın talimatıyla şahıslar hakkında adli tahkikata başlanıldı.

Yapılan açıklamada; “Vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşaması, ilimizde asayiş ortamının sağlanması ve yasadışı faaliyeti olan kişi veya kişilerin yakalanarak adli makamlara teslim edilmesini sağlamak amacıyla titiz ve gayretli çalışmalarımıza gece gündüz demeden aralıksız yine halkımızın desteği ile devam edilecektir” ifadelerine yer verildi. Haber Merkezi

FETO ile mucadele devam ediyor | Edirne Ahval Gazetesi
FETÖ ile mücadele devam ediyor | Edirne Ahval Gazetesi
FETO ile mucadele devam ediyor | Edirne Ahval Gazetesi
FETÖ ile mücadele devam ediyor | Edirne Ahval Gazetesi
FETO ile mucadele devam ediyor 3 | Edirne Ahval Gazetesi
FETÖ ile mücadele devam ediyor | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!