Filiz Gencan Akın ön seçim için çalışmaya devam ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi‘nde pazar günü gerçekleştirilecek ön seçim arifesinde ziyaretlerine hız kesmeden devam eden Edirne Belediye Başkan A. Adayı Avukat Filiz Gencan Akın, Belediye Meclis Üyesi olarak 5 yıl boyunca görev yaptığı Edirne Belediye Başkanlığı birimlerinde görev yapan personel tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.

5 yıl süresince Belediye Meclis Üyeliği ve Belediye Başkan Vekilliği yaptığı Edirne Belediye Başkanlığı birimlerini ziyaret eden Av. Filiz Gencan Akın, belediye çalışanları tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Edirne Belediyesi birimlerinde gerçekleştirilen ziyaretlerde, personelin ilgisi ve samimiyetinden mutluluk duyduğunu belirten Filiz Gencan Akın, “5 Yıl boyunca birlikte çalıştığımız çalışma arkadaşlarımla buluşmaya, birlikte yapacağımız güzel işleri anlatmaya devam ediyoruz. Edirne’miz için gece gündüz çalışan yol arkadaşlarımızla el ele vererek tüm zorlukları hep beraber aşacağız. Bizim yönetim şeklimizde kimse ötekileştirilen, dışlanan olmayacak. Bugüne kadar hep birlikte olduk bundan sonra da birlikte olmaya devam edecek yepyeni bir başarı hikayesini birlikte yazacağız” dedi.

4 Şubat Pazar günü gerçekleştirilecek olan önseçimin kaybedeni olmayacağını ve Edirne’yi tüm sivil toplum örgütleriyle birlikte yöneteceklerini ifade eden Av. Filiz Gencan Akın, “Genç üyelerimizin dinamizmini, tecrübeli üyelerimizin deneyimleri ve siyasi olgunluklarıyla birleştirip Edirne’nin geleceğini inşaa edeceğiz. Hedefmiz daha çok gençlerden oluşan, ilerici, devrimci ve eşitlikçi bir yönetim olacak. Bizim dönemimizde kimse siyaset dışı kalmayacak ve ötekileştirilmeyecek. Kadınlarımız yerel yönetimlerde söz sahibi olacak. Hep birlikte güzel kentimiz Edirne için çalışacağız” şeklinde konuştu.

WhatsApp Image 2024 02 01 at 17.33.23 | Edirne Ahval Gazetesi
Filiz Gencan Akın ön seçim için çalışmaya devam ediyor | Edirne Ahval Gazetesi

FİLİZ GENCAN AKIN’A BÜYÜK İLGİ

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Filiz Gencan Akın, pazar günü gerçekleştirilecek önseçim arifesinde ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Edirne’nin önemli sivil toplum kuruluşlarını ve Edirne Belediye Başkanlığı birimlerini tek tek ziyaret eden Av. Filiz Gencan Akın büyük ilgiyle karşılanıyor.

Edirne Belediyesi personelinin ilgi ve alakasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkan A. Adayı Av. Filiz Gencan Akın, “5 Yıl boyunca Edirne Belediye Başkanlığında birlikte çalıştığımız çalışma arkadaşlarımla buluşmaya, birlikte yapacağımız güzel işleri anlatmaya devam ediyoruz. Edirne’miz için gece gündüz çalışan yol arkadaşlarımızla el ele vererek tüm zorlukları hep beraber aşacağız. Hep birlikte güzel kentimiz Edirne’yi tekrar ayağa kaldıracağız. Bizim yönetim şeklimizde kimse ötekileştirilen, dışlanan olmayacak. Bugüne kadar hep birlikte olduk bundan sonra da birlikte olmaya devam edecek, yepyeni bir başarı hikayesini birlikte yazacağız” dedi.

STK’LARDAN TAM DESTEK

Hafta sonu gerçekelştirilecek önseçim öncesi ziyaretlerine devam eden CHP Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Filiz Gencan Akın, kentteki sivil toplum kuruluşlarının da ‘tam desteiğini’ alıyor. Başta atatürkçü Düşünce Derneği olmak üzere Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, Edirne Ticaret Borsası gibi kurumları ziyaret eden Filiz Gencan Akın, kahve gezileri ve mahalle muhtarlığı ziyaretlerinde de ilgiyle karşılanıyor. Haber Merkezi

WhatsApp Image 2024 02 01 at 17.32.58 | Edirne Ahval Gazetesi
Filiz Gencan Akın ön seçim için çalışmaya devam ediyor | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu