Gazetemizden İl Emniyet Müdürü Karaburun’a ziyaret

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Nevser Eraslan, Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz Damla Göç Akyüz ve Muhabirimiz Adem Batuhan Sever, Polis Başmüfettişi olarak Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığında görev yaparken Edirne İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanan yeni İl Emniyet Müdürü Onur Karaburun’u hayırlı olsun temennilerini iletmek amacıyla ziyaret etti.

Resmi gazetede yayınlanan 2023/355 sayılı Cumhurbaşkanlığı atama kararı ile Edirne İl Emniyet Müdürü olarak atanan İl Emniyet Müdürü Onur Karaburun, 09 Ağustos 2023 tarihinde bir önceki Emniyet Müdürü Mustafa Alçalar’dan devraldığı görevine başladı. Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Nevser Eraslan, Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz Damla Göç Akyüz ve Muhabirimiz Adem Batuhan Sever, görevine başlayan Edirne İl Emniyet Müdürü Onur Karaburun’u dün makamında ziyaret ettiler.

Edirne Ahval Gazetesi olarak, hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğumuz Karaburun, Edirne’nin huzurlu bir kent olması için gece gündüz çalıştıklarını ve çalışmaya da devam edeceklerini dile getirdi.

Muğla’nın Fethiye ilçesinde dünyaya gelen Onur Karaburun, en son 2021 yılında 1. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine terfi ederek, Polis Başmüfettişi olarak Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığında görev yaptı. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu