GFB ve uA’dan şehitler için örnek hareket

Fenerbahçe ve Galatasaray’ın taraftar grupları olan Genç Fenerbahçeliler ve ultrAslan, Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit olan 12 askerimiz için bir araya gelerek “Şehitler ölmez, vatan bölünmez” pankartı açtı.

Edirne’de Fenerbahçe ve Galatasaray futbol kulüplerinin taraftar grupları Genç Fenerbahçeliler (GFB) ve ultrAslan (uA), Trakya Üniversitesi Ayşekadın Yerleşkesi önünde bugün saat 19.00’da oynanacak olan Fenerbahçe-Galatasaray derbisi öncesi, Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit olan 12 Mehmetçik için bir araya gelerek “Şehitler ölmez, vatan bölünmez” pankartı açtı.

‘ARAMIZ BOZUK OLSA DA KANIMIZ BOZUK DEĞİL’

Açıklamalarda bulunan Genç Fenerbahçeliler sözcüsü İlker Kaytan, şehitlere Allah’tan rahmet dileyerek; “Pençe Kilit Operasyonu’nda 12 şehit vermemizin üzerine kortejlerimizi iptal edip, beraber buluşarak şehitlerimizi anmak istedik. Şunu belirtmek isterim ki; zaman zaman aramız bozuk olsa da kanımız bozuk değil. Hepimiz aynı şehrin insanlarıyız. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Vatanımız sağ olsun” dedi.

“GRUPLAR BİR YANA, HEPİMİZ BU VATANIN EVLADIYIZ”

Ultraslan Edirne Başkan Yardımcısı Efe Tepegöz de yaşanan olay sonrası kortej yürüyüşünü iptal ettiklerini belirterek; “Bu üzücü olayın üzerine kortej yapmak, yürüyüş yapmak ve eğlenmek hiçbirimize yakışmazdı. Takımlar bir yana, gruplar bir yana, hepimiz bu vatanın evladıyız. Bu vatan için canımızı veririz. Şehitler ölmez, vatan bölünmez” şeklinde konuştu. Adem Batuhan SEVER

WhatsApp Image 2023 12 24 at 18.22.10 | Edirne Ahval Gazetesi
GFB ve uA’dan şehitler için örnek hareket | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!