Güler, MHP’den il genel meclisi için aday

Edirne’nin esnaflarından ve çiftçilerinden Enver Güler MHP’den İl Genel Meclis üyeliği için MHP İl Başkanı Emre Tokluoğlu’na başvuru dilekçesini takdim etti.

Yerel seçimler yaklaşırken siyasi partiler de aday adaylık başvuru süreçlerine devam ediyorlar. Seçim çalışmalarına devam eden MHP’de de aday adaylık sürecinde başvurular yapılıyor. Bu kapsamda Edirne’de çiftçilik ve esnaflık yapan Enver Güler, parti il binasına giderek MHP’den İl Genel Meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusunu yaptı. Açıklama da yapan Enver Güler; “Mensubu olmaktan gurur duyduğum Milliyetçi Hareket Partisi Edirne il genel meclisi üyeliği için aday adaylığı başvurusunu yaptım siz değerleri dostlarımla paylaşmaktan onur duyuyorum. Bu süreçte benden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen beni yalnız bırakmayan köy muhtarlarıma teşekkür ediyorum. Bu şehir bizim, bu memleket bizim. Her bir karışına hizmet etmek için çıkmış olduğumuz bu yolda rabbim bizleri utandırmasın. Edirne’nin köylerini ve halkın problemlerini biliyorum. Problemlere çözüm üretmek için halkımızın desteğiyle MHP İl Genel Meclis Üyeliği’ne aday adayı oldum. Allahın izniyle bu süreçten anlımızın akıyla çıkacağız” ifadelerini kullandı.

MHP İl Başkanı Emre Tokluoğlu İl Genel Meclis Üyeliği’ne aday adaylığını duyuran Enver Güler’e çıkmış olduğu bu yolda başarılar diledi. Haber Merkezi

Screenshot 1l | Edirne Ahval Gazetesi
Güler, MHP’den il genel meclisi için aday | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu