Havsa’ya kitap kafe ve yeni duraklar

Havsa Belediyesi tarafından açıklamayla, kentte yapımı süren kitap kafenin yapımında sona gelindiğini ve kente yapılan yeni kaldırımların üzerlerine yeni durakların monte edildiği duyuruldu.

Havsa Belediyesi, resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda merakla beklenen kitap kafenin yapımının sona geldiğini duyurdu. Yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi; “Öğrencilerimizin dört gözle beklediği yeni kitap kafemizin kitaplıkları monte edilip masalları da geçtiğimiz hafta yerini almıştı. Bugün de giriş kapımızı monte ettik. Çalışması devam eden bahçe fayanslarının tamamlanması ile kısa süre içerisinde kitap kafemizi gençlerin hizmetine sunmak için artık gün sayıyoruz.”

YENİ KALDIRIMLARA YENİ DURAKLAR

Diğer yandan Havsa Belediyesi tarafından yapılan açıklamayla, kentteki yenilenen kaldırımların üzerlerine yeni durakların eklendiği de bildirildi. Yapılan açıklamada; “Fatih Caddemizde yenilediğimiz kaldırımlarımız üzerinde bulunan eski ve kullanılmaz haldeki duraklarımızı sökmüştük. Geçtiğimiz yıl Yeni Mahalle’de başladığımız üzere şimdi de yenilediğimiz diğer kaldırımlarımız üzerindeki duraklarımızı yenilemeye devam ediyoruz” ifadelerine yer verildi. Haber Merkezi

51459c42 de87 454b 91d6 b8bdcd67c9fd | Edirne Ahval Gazetesi
Havsa’ya kitap kafe ve yeni duraklar | Edirne Ahval Gazetesi
WhatsApp Image 2024 02 12 at 10.53.40 | Edirne Ahval Gazetesi
Havsa’ya kitap kafe ve yeni duraklar | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!