Hezarfen Projesi’ne Edirne de dahil

Kırklareli TSO, “Hezarfen Projesi’nin Kırklareli ve Edirne İllerinde Faaliyet Gösteren KOBİ’lere Uygulanmasına Dair İşbirliği Protokolü”nü imzaladı.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (Kırklareli TSO) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Serkan Keser, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Türk Patent ve Marka Kurumu ve Trakya Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen “Kırklareli Sınai Mülkiyet Ödül Töreni”nde KOBİ’lerde yenilikçi kültürün artırılmasına katkı sağlamak ve bu yenilikleri korumak için KOBİ’lerde fikri mülkiyet stratejisi oluşturmayı amaçlayan “Hezarfen Projesi”nin Kırklareli ve Edirne İllerinde Faaliyet Gösteren KOBİ’lere Uygulanmasına Dair İşbirliği Protokolü’nü Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Prof. Dr. M. Zeki Durak ile birlikte imzaladı.

Protokol İmza Töreni’nde; Kırklareli Valisi Birol Ekici, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür, Kırklareli TSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan ile Kırklareli TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Burak Özlek’te yer aldı. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!