Huzurevi’nin ihalesi bugün yapılacak

TBMM KEFEK Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal’ın Merkez Huzurevi yapım ihalesine yönelik yazılı basın açıklaması yaptı. Aksal açıklamasında, Huzurevi’nin Edirne Merkez Fırınlar Sırtı Mevkiinde bulunan 45.000 Metrekarelik Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne tahsisli alana inşa edileceğini belirtti.

Projenin 2021 yılı yatırım detay programında yer aldığını söyleyen TBMM KEFEK Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Edirne’ye yapılacak 200 yataklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi projesinin bugün ihaleye çıkacağını açıkladı.

“ Edirne Merkez Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi bugün ihale ediliyor”

Huzurevi’nin Edirne Merkez Fırınlar Sırtı Mevkiinde bulunan 45.000 Metrekarelik Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne tahsisli alana inşa edileceğini belirten Aksal;  “Bizler AK Parti olarak, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde iktidara geldiğimiz günden beri kuşakların birlikte yaşadığı bir Türkiye inşa etmek için çalışıyoruz. Bizim birinci tercihimiz herkesin, yaşını almış büyüklerimizin ailesinin yanında, çocuklarının ve torunlarının yanında olması ve onlarla vakit geçirmesidir. Ancak bu mümkün olmadığında, aile merhameti ve şefkati veremesek de yaşlılarımızın daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmesi için huzurevlerimizin, bakım ve rehabilitasyon hizmetlerimizin kalitesini arttırıyoruz” dedi.

Bugün ihalesinin gerçekleştirileceği Edirne Merkez Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin büyüklerin daha sağlıklı, daha mutlu yaşam sürecekleri bir merkez olacağını bildirdi. Aksal açıklamasının devamında; “Ben bu vesileyle başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bu güzel hizmetin Edirne’mize kazandırılmasında emeği geçen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımıza hemşehrilerim adına teşekkür ediyor, Edirne’mize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerine yer verdi. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu