İba’dan esnaf ziyareti

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ve beraberindekiler, Çavuşbey Mahallesi’nde bulunan esnafları ziyaret ederek talep ve sıkıntılarını dinledi.

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Çavuşbey Mahallesi Hükümet Caddesi mevkiindeki esnafları ziyaret etti. Kovid-19 salgını sürecinde fedakârca çalışan esnafa hayırlı işler dileyen İba, taleplerini dinledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren esnaf ve vatandaşlar, devam eden çalışmalar ve kazandırılacak projeler hakkında İba’dan bilgi aldı. Esnaflarla kısa süre sohbet eden İba, ziyaretlere devam edeceklerini dile getirdi.

“ESNAFLARIMIZIN BİZLER İÇİN ÖNEMİ ÇOK BÜYÜK”

AK Parti Edirne İl Başkanlığı olarak, teşkilatlarının her kademesinin sahada olması, birebir sokaktaki vatandaşa temas etmesinin en büyük önceliklerinden biri olduğunu ifade eden Belgin İba, “Bu nedenle, sokağın nabzını en iyi tutabildiğimiz alan olan esnaflarımızın bizler için önemi çok büyük. Onların dilekleri, yorumları, ihtiyaçları, övgüleri ve yeri geldiğinde eleştirileri bizler için değerlendirilmesi gereken kıymetli bilgiler” dedi.

“HER ZAMAN ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ”

Esnafları ziyaret etmeye devam edeceklerini aktaran İba, “Esnafımızı ve tüm vatandaşlarımızı her zaman Başkanlık binamızda da görmeyi ve ağırlamayı çok sevdiğimiz gibi, onları kendi mekanlarında da ziyaret edip bir çaylarını içmek, duygu ve dileklerini dinlemek bizler için hem zevk hem de görevimizi layıkıyla yürütmek için önemli” şeklinde konuştu.

Esnafların her zaman yanında olduklarını belirten AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, sorunları çözmek için el ele vererek çalışmaya devam edeceklerini aktardı.Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu