İba’dan ziyaretlere devam

‘Hep Birlikte Edirne’ programı çerçevesinde ziyaretlerini sürdüren AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, sanayi esnafı ile bir araya geldi.

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, ‘Edirne için hep birlikte’ programı çerçevesinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Edirne’de sanayi sitesinde iş insanlarını ziyaret eden İba, talepleri dinleyerek, hükümetin yaptığı yatırımların takipçisi olduklarını ifade etti. İba, ilk olarak Gün Pen İşletme Sahibi İş İnsanı Günay Gün’ü ziyaret ederek, Edirne’deki girişimcilerin ihtiyaçları ve beklentileri ile ilgili görüşlerini aldı. Daha sonra AK Plastik İşletmecisi iş insanı Varol Yence’yi ziyaret eden İba ve beraberindeki heyet hayırlı işler dileyerek taleplerini sordu.

Öz-El Pen firması sahibi iş insanı Mehmet Özçuhacı’yı Edirne Sanayi Sitesi’ndeki işletmesinde ziyaret eden İba ve beraberindeki heyet, Sanayi Sitesi esnafının destekçisi olacaklarının altını çizdi. Akbulut Alüminyum firmasının sahibi iş insanı Günay Akbulut’u da ziyaret eden AK Parti Heyeti, esnafın, sanayicinin ve sektörün beklentileri ile ilgili istişarelerde bulundu. 

Edirne Sanayi Sitesi esnafına ve iş insanlarına paylaşımları, sohbetleri ve destekleri için teşekkür eden İba, “Her bir esnafımızın kapısını çalmaya, çayını içmeye, taleplerini dinlemeye, sesini duymaya ve duyurmaya önümüzdeki günlerde de devam edeceğiz” dedi. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!