IC Vakfı TREDAŞ Spor’da basketbol yaz okulu dönemi başladı

IC Vakfı TREDAŞ Spor, 6-14 yaş arasındaki çocuklar için düzenlediği yaz okulunda kayıt dönemi başladı.

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) çatısı altında 1988 yılından bu yana faaliyette bulunan IC Vakfı TREDAŞ Spor Basketbol Kulübü, geleceğin yıldızlarını arıyor. IC Vakfı TREDAŞ Spor Basketbol Kulübü, 6-14 yaş arası kız – erkek genç yetenekleri keşfetmek ve bu gençleri Türk sporuna kazandırmak için yeni dönem kayıtlarının başladığını duyurdu.

Deneyimli antrenörler Çiğdem Göroğlu ve Hakan Sınırlı’nın çalıştırdığı sporcular, etkili iletişim, koordinasyon, zihinsel ve fiziksel gelişimlerini destekleyecek önemli bir deneyimin parçası olacaklar. 1988 yılında basketbol alt yapı faaliyetleri kapsamında, ilk ve ortaöğretim yaşlarında bulunan sporcuların ruh ve beden gelişimlerini sağlamak, bunun yanında sağlam, özgüvenli ve ahlaklı bireyler yetiştirmek amacıyla kurulan IC Vakfı TREDAŞ Spor Kulübü, 35 yıldır çocuk ve gençlerin fiziksel aktivitelerini güçlendirmek için faaliyetlerini sürdürüyor.

Kayıt işlemler için dileyen vatandaşların; 0549 800 59 59 numaralı telefondan detaylı bilgiye ulaşabilecekleri belirtildi. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!