“İhtiyaç duyulan her noktada göreve hazırız”

CHP Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Serkan Liznak, CHP Edirne Merkez ilçe örgütlerince dün gerçekleştirilen ön seçimde kazanan Şükrü Ciravoğlu’nu tebrik ederek, parti içinde ihtiyaç duyulan her noktada göreve hazır olduğunu ifade etti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne Merkez ilçe örgütleri tarafından dün gerçekleştirilen ön seçime Edirne Belediye Başkan Aday Adayı olarak katılan Serkan Liznak, sosyal medya hesabından yayınladığı paylaşımla ön seçimi kazanan Şükrü Ciravoğlu’nu tebrik etti.

CHP’de ihtiyaç duyulan her noktada göreve hazır olduğunu bildiren Liznak, yaptığı paylaşımda; “Değerli Cumhuriyet Halk Partililer; Pazar günü gerçekleştirdiğimiz ön seçimde Edirne’mizin Belediye Başkan Adayını belirledik. Öncelikle katılan tüm partili dostlarımıza teşekkür ediyorum. Ön seçimi kazanan Sayın Şükrü Ciravoğlu ve ekibini tebrik ediyorum. Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir neferi olarak ihtiyaç duyulan her noktada göreve hazırız. Gün birlik ve beraberlik günü. 31 Mart yerel seçimlerini kazanarak Edirne Belediyesi’nde CHP iktidarını sürdüreceğiz. Tüm partili dostlarımıza saygılarımla” ifadelerine yer verdi. Adem Batuhan SEVER

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu