İl Milli Eğitim, okul müdürleriyle toplandı

Bu yılki Eğitim ve Öğretim Yılı Sene Başı Eğitim Kurumu Müdürleri Toplantısı İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda okul yöneticilerinden, şehre yeni gelen öğretmenlere Edirne’ye uyum sağlamaları açısından yardımcı olmaları ve motivasyonu yüksek tutmaları istendi.

Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Önder Arpacı okul müdürleri ile bir araya geldi

2023-2024 eğitim ve öğretim yılı sene başı eğitim kurumu müdürleri toplantısı Şehit Üsteğmen Efkan Yıldırım Ortaokulu Konferans Salonunda dün gerçekleştirilen toplantıya Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ile merkez ilçe resmi-özel okul-kurum müdürleri katıldı.

Toplantıda, Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri tarafından kendi sorumlu oldukları birimler ile ilgili 2023-2024 eğitim ve öğretim yılı öncesi ve devamında yapılacak olan iş ve işlemlere ilişkin okul müdürleri bilgilendirildi.

Il Milli Egitim okul mudurleriyle toplandi 2 | Edirne Ahval Gazetesi
İl Milli Eğitim, okul müdürleriyle toplandı | Edirne Ahval Gazetesi

İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı konuşmasına yeni göreve başlayan, yer değişikliği sonucu görev yeri değişen okul yöneticilerine yeni görev yerlerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak başladı. Okul yöneticilerinden, Türkiye Yüzyılı’nda belirlenen hedeflere ulaşmak için yorulmadan fedakârca çalışmaya devam etmelerini isteyen İl Millî Eğitim Müdürü, okul yöneticilerinde oluşacak bu enerjinin öğretmenlerimize ve öğrencilere de yansıyacağını söyledi.

Millî Eğitim Bakanlığı tarafından gönderilen 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılına İlişkin Yapılacak İş ve İşlemler konulu Genelge’ye değinen İl Millî Eğitim Müdürü, okul yöneticilerimizden genelge doğrultusunda yapılacak çalışmaları hassasiyetle uygulamalarını isteyerek bu konuda destek, gözlem ve denetimlerin eksiksiz yerine getirileceğini belirtti. Arpacı, okul müdürlerinden okullarında göreve yeni başlayan öğretmenlere şehre, okula, mesleğe ve çevreye uyum konusunda rehberlik yapılmasını, zorluk yaşayan öğretmenlere yardımcı olunmasını istedi.

İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı, Edirne Eğitimde El Ele Hep Birlikte Zirveye mottosu ile tüm okul yöneticilerimizden Türkiye Yüzyılı’na yakışır coşku ve kararlılık ile yeni eğitim ve öğretim yılına başlanmasını ve aynı motivasyon ile devam edilmesini istedi. Haber Merkezi

Il Milli Egitim okul mudurleriyle toplandi 3 | Edirne Ahval Gazetesi
İl Milli Eğitim, okul müdürleriyle toplandı | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!