İpçi, çukura “Recep Gürkan Çukuru” adını verdi

İYİ Parti Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Özben İpçi, Edirne’deki yolların bozukluğunu protesto etme amacıyla, yolda olan çukurlar için tabela yaptırdı. İpçi, “Recep Gürkan Çukuru” yazdırdığı tabelayı oluşan çukurun yanına koydu.

Yolların bozukluğunu protesto etme amacıyla, çukurların üzerine koymak üzere tabela yaptırtan İYİ Parti Belediye Başkan Aday Adayı Av. Özben İpçi, hazırlattığı tabelaya “Recep Gürkan Çukuru” yazdırdı.

“ETKİN MUHALEFET YAPTIĞIMIZI GÖSTERMEK İÇİN BURADAYIZ”

Açıklamalarda bulunan İpçi, protesto yapacak yer konusunda çok fazla talep geldiğinden dolayı yer seçmenin zor olduğunu ifade ederek; “Bugünkü açıklama yapacağımız yeri bulabilmek bizler için hiç kolay olmadı, o kadar çok öneri ve istek geldi ki bir araya geldiğimiz vatandaşlardan, bizce en uygununu seçmek zorunda kaldık. Bulunduğumuz yer Edirne’nin girişi sayılabilecek, Edirne’ye gelenlerin ilk gördüğü noktalardan birisi. Halkımızdan ‘muhalefet yok, sorunları ortaya koymuyorlar, eleştirmiyorlar’ sözlerini değerlendirerek bugün şehrimizin sorunlarından birini daha halkımız için bir kez daha vurgulamak, etkin muhalefet yaptığımızı göstermek için buradayız” dedi.

‘UMARIM AĞIR KIŞ ŞARTLARI BAŞLAMADAN BU SORUNA ACİL BİR ÇÖZÜM BULURLAR’

Kentteki bakımsız, çukur dolu yollara dikkat çekme amacıyla çukura “Recep Gürkan Çukuru” ismini verdiklerinin altını çizen İpçi; “Edirne’nin bakımsız ve çukur dolu yollarını dile getirmek, çözüm için yetkilileri hareketlendirmek adına, Edime Belediye Başkanı Sayın Recep Gürkan’ın da eleştiriye ne kadar açık ve nüktedan olduğunu da bilerek, önünde bulunduğumuz haftalardır yolun ortasında duran bu çukura ‘Recep Gürkan Çukuru’ adını vermek istedik. Hayırlı uğurlu olsun, umarım yetkililer halkın isyanına kulak vererek, ağır kış şartları başlamadan bu soruna acil bir çözüm bulurlar. Sorunun çözümünde bir katkımız olursa ne mutlu bizlere” şeklinde konuştu. Adem Batuhan SEVER

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!