İş insanı Üzmen CHP’den aday adayı

CHP’den Edirne Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğunu açıklayan iş insanı Seyfi Alp Üzmen; “Edirne’mizin sıkıntılarını biliyoruz. Problemlerini hep birlikte yaşıyoruz. Bu problemleri çözecek projemiz, ekibimiz hazır” dedi.

İş insanı Seyfi Alp Üzmen, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne Merkez İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen basın toplantısıyla, CHP’den Edirne Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğunu duyurdu.

1923 yılındaki mübadelede Selanik’ten Edirne’ye göç eden bir ailenin çocuğu olduğunu belirten Üzmen, Edirne’nin sorunlarını ve çözümlerini bildiğinin altını çizerek; “İlk orta ve liseyi Edirne’de okudum. Üniversite lisansımı Eczacılık Fakültesi’nde yaptım. Şu an hem ilaç sektöründe hem de inşaat ve ihracat sektöründe çalışıyorum. Edirne’mizin sıkıntılarını biliyoruz. Problemlerini hep birlikte yaşıyoruz. Bu problemleri çözecek projemiz, ekibimiz hazır. Bu sebeple aday oldum ve eğer Edirneliler de teveccüh gösterirse ve Allah nasip ederse, Edirne’nin başkanlığına adayım” şeklinde konuştu.

Başvurunun hayırlı olmasını dileyen CHP Edirne Merkez İlçe Başkanlı Yücel Balkanlı; “Alp Bey’in başvurusunu aldık. Ben kendisine ve partimize gönül vermiş tüm aday adaylarına başarılar diliyorum. Alp Bey’e de çıktığı bu yolda başarılar diliyorum. Hem Edirne’mize hem de ülkemize hayırlısı olsun” şeklinde konuştu. Adem Batuhan SEVER

IMG 6403 | Edirne Ahval Gazetesi
İş insanı Üzmen CHP’den aday adayı | Edirne Ahval Gazetesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!