Jandarmadan sahte alkol bilgilendirmesi

Uzunköprü’de ve bağlı köylerinde Edirne İl Jandarma Komutanlığı Çevre Doğa ve Hayvanları Koruma Timi tarafından, sahte alkol satışlarının artması öngörülen yaklaşan yılbaşı kutlamaları nedeniyle vatandaşlara yönelik, çevre ve insan sağlığı ile sahte alkol üretim ve satışlarının insan sağlığına olası zararları gibi konularda bilgilendirme faaliyeti gerçekleştirildi.

Edirne İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde çevre, doğa ve hayvanların korunmasına yönelik çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda; Edirne İl Jandarma Komutanlığı Çevre Doğa ve Hayvanları Koruma Timi; Sahte alkol satışlarının artması öngörülen yaklaşan yılbaşı kutlamaları nedeniyle Uzunköprü’de ve bağlı köylerinde vatandaşlara yönelik, çevre ve insan sağlığı ile sahte alkol üretim ve satışlarının insan sağlığına olası zararları ve bağımlılıkla mücadele konuları hakkında bilgilendirme faaliyeti yapıldı.

Yapılan açıklamada; “Çevre, doğa ve hayvanların korunmasına yönelik çalışmalarımıza yine halkımızın desteği ile daha azim ve kararlılıkla devam edilecektir” denildi. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!