Jandarmadan trafikte alkol bilgilendirmesi

Keşan’da Edirne İl Jandarma Komutanlığı Trafik Jandarması Timlerince “Agresif sürücülere yönelik denetim faaliyetleri” kapsamında kontrol edilen sürücülere “stres ve alkol etkisinde araç kullanmanın yol açtığı kazalar ve sonuçları” hakkında bilgilendirme yapıldı.

Edirne İl Jandarma Komutanlığı Trafik Jandarması tarafından, can ve mal kayıplarına neden olan trafik kazalarının engellenmesine yönelik kontrol, denetim ve bilgilendirme çalışmalara devam ediliyor. Bu kapsamda; Edirne İl Jandarma Komutanlığı Trafik Jandarması Timleri tarafından Keşan’da, “Agresif sürücülere yönelik denetim faaliyetleri” kapsamında kontrol edilen sürücülere “stres ve alkol etkisinde araç kullanmanın yol açtığı kazalar ve sonuçları” hakkında bilgilendirme faaliyeti gerçekleştirildi.

İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan açıklamada; “Güvenli bir trafik akışının sağlanması ve sıfır kaza düsturuyla meydana gelen can ve mal kayıplarının önlenmesine yönelik kontrol, denetim ve bilgilendirme faaliyetlerine aralıksız olarak devam edecektir” ifadeleri kullanıldı. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!