Jandarmaya kış tedbirleri eğitimi

Keşan’da Edirne İl Jandarma Komutanlığı Trafik Jandarması ekipleri tarafından jandarma personeline yönelik Kış Mevsimi Trafik Tedbirleri kapsamında kışın araç kullanımında dikkat edilecek hususlar ile kış lastiğinin önemi konularında eğitim verildi.

Edirne İl Jandarma Komutanlığı Trafik Jandarması, güvenli bir trafik akışının sağlanması, sıfır kaza düsturuyla meydana gelen can ve mal kayıplarının önlenmesine yönelik personel eğitim ve bilgilendirme faaliyetlerine devam ediyor.  Bu kapsamda; Edirne İl Jandarma Komutanlığı Keşan Trafik Jandarması Timleri tarafından, Jandarma personeline yönelik olarak düzenlenen eğitim faaliyeti kapsamında; Kış Mevsimi Trafik Tedbirleri kapsamında kışın araç kullanımında dikkat edilecek hususlar ile kış lastiğinin önemi konularında eğitim verildi ve eğitim sonucunda tüm araç sürücülerine zincir söküp takma eğitimi uygulamalı konularında eğitimi verildi.

Yapılan açıklamada; “Güvenli bir trafik akışının sağlanması ve sıfır kaza düsturuyla meydana gelen can ve mal kayıplarının önlenmesine yönelik personel eğitim ve bilgilendirme faaliyetlerine aralıksız olarak devam edecektir” ifadelerine yer verildi. Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: İçerik korunmaktadır !!